[ ]
 
 
9 نظریه در مورد مرگ شرلوک (قسمت دوم)
نظرات

تقریبا دو سال از سقوط معروف شرلوک هلمز از بالای ساختمان سن بارتس در قسمت سقوط رایخنباخ می گذره. شرلوک که به خاطر موریارتی (دشمن خونیش) تو بمبست گیر کرده بود، مجبور شد به خاطر نجات دادن جان دوستانش خودکشی کنه تا تیراندازها بی خیال کشتن اون ها بشند. البته شرلوکی که ما می شناسیم، سر همه رو کلاه گذاشته بود و زنده و سرحال دوستانش که اومده بودند سر خاکش رو  از دور می پایید. 


این اتفاق دنیای اینترینت رو بهم ریخت و حالا که شمارش معکوس به فصل جدید شروع شده دوباره بر سر زبان ها افتاده. لازمه بدونیم برای اینکه همچین مسائلی راه حل داشته باشند سازنده ها باید به بیننده ها کمتر از اون چیزی که فکر می کنند می بینند نشون بدند. اما در عصر تامبلر، از کنار هیچ مسئله ای بی تفاوت نمی شه رد شد.

4.نظریه پودر هذیان آور قسمت سگهای بسکرویل

 در اپیزود قبل، شرلوک که درست و حسابی از هیولای داستان ترسیده بود به این نتیجه رسید که خلافکار پودر شیمیایی و هذیان آور بوده است. اگر این قضیه قسمتی ناتمام از داستان قبل باشه و دوچرخه سوار این پودر رو به صورت جان پاشیده باشه و در نتیجه جان (و ما که ببینده باشیم) باورمون شده باشه که جسد شرلوک بوده چی؟

5.نظریه منطقی تر در مورد دوچرخه سوار:

صد البته، زمین خوردن جان بی دلیل نبوده است. ولی ضربه ی این چنینی با شرایط آشفته و نگران جان، هوش و حواسش رو بیشتر مخدوش می کرده. بنابراین او آمادگی لازم برای معاینه ی پزشکی درست رو نداشته و به اشتباه فکر کنه شرلوک واقعا مرده.

6.نظریه ی بدل در کارخانه ی شکلات سازی:

یادتون میاد دختر سفیر چقدر بعد از نجات یافتن از دست آدم ربایان از شرلوک ترسیده بود؟ هیچ وقت در مورد اون توضیحی ارائه نکردند. آیا ممکنه که موریارتی - یا از طریق جراحی یا به طور تصادفی - فردی شبیه شرلوک پیدا کرده که یعنی دو نفر با یک صورت وجود دارند؟ آیا ممکنه اون بدل باشه که از روی سقف سقوط کرده؟

منبع: Buzzfeed

ترجمه از مهرناز

قسمت اول


یکشنبه 26 آبان 1392ساعت : 05:45| نویسنده : مهرناز
آخرین مطالب
درباره ما
I'm bored of being bored because being bored is SO boring
since 2011
(عضو باشگاه نویسندگان میهن بلاگ)

Bakerstreet.ir
مدیر وب سایت : Sherlock 221
صفحات
موضوعات
نظر سنجی
آیا فصل چهارم سریال شرلوک برای شما فصل دلخواهی بود؟


آرشیو مطالب
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :Hit Counter

Instagram
 
[html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات