[ ]
 
 
comic-con
نظرات


مارک گتیس (سمت راست)،استیون موفات (وسط) و سو ورتو

پنل سریال شرلوک که برای اولین بار در کامیک کان حضور داشت،بامداد امروز با شرکت خالقان آن برگزار شد.
اگرچه بندیکت کمبربچ و مارتین فریمن به علت فیلمبرداری فیلم هابیت در پنل حضور نداشتند اما استیون موفات و مارک گتیس به خوبی و با شور و هیجانی که داشتند جای خالی آنها رو پُر کردند.
بعد از ده دقیقه تاخیر مجری پنل بر روی صحنه اومد و همون ابتدا کنایه ای به سریال المنتری زد و گفت "هالیوود همچنان تلاش میکنه که شرلوک رو مال خودش کنه." سپس خالقان سریال به روی صحنه اومدند به همراه سو ورتو.

موفات حرفاش رو شروع کرد و در توصیف کمبربچ و فریمن گفت:" یکی جامعه ستیزه،یکی هابیته!"
در همین حین ویدئویی پخش شد که مارتین فریمن و بندیکت کمبربچ در اون حضور داشتند.فریمن در ویدئو همه رو تشویق به این کرد که به موفات و تهیه کنندگان حمله کنند! بندیکت هم صحبتش رو با بازی در فیلم استار ترک شروع کرد و بعد اصلاحش کرد....شروع به صحبت درباره اسماگ و هابیت ها کرد و باز دوباره حرفش رو اصلاح کرد به شرلوک رسوند! عالی!
درباره فصل سوم گفت" خیلی جالب بود،فیلمنامه ی لذت بخشی داریم."
شرلوک شروع به توضیح دادن درباره زنده موندنش از سقوط میکنه که ویدئو قطع و وصل میشه...حالا با نشون دادن میمون ها داره حرف هاش رو شرح میده.فوق العاده خنده داره.
ادامه مطلب...بعد از تمام شدن ویدئو استیون موفات از طراحی سقوط پایان فصل دوم و اینکه چقدر هوادارن رو هیجان زده کرده صحبت کرد.
گتیس گفت بعد از پخش شدن قسمت پایانی تلفن های همه قاطی کرد از بس زنگ خورد!
موفات از نظر دادن درباره تئوری هایی که در سایت های مختلف بعد از تموم شدن فصل دوم طفره رفت و گفت: "توضیح درستی درباره اونچه که ما فیلمبرداری کردیم وجود داره." "ما میدونستیم که چجوری باید تمومش کنیم.وقتی شما جواب رو ببینین با خودتون میگن آره اونا بهتر از ما میدونن.ما مجبور بودیم که این تصویر رو رسم کنیم."
" فک نکنم اینکه شرلوک چجوری نجات پیدا کرد سوال مهمی باشه،سوال مهم اینه که جان چه واکنشی نشون میده وقتی اون و شرلوک دوباره همدیگر رو میبینن." (هوادارن به تشویق پرداختند)
گتیس گفت:" اون لحظه ی رویارویی در اپیزود اول از فصل 3 عالیه."
موفات گفت "شرلوک و جان هرگز نمیمیرند و اگه مُرد،از پشت درختی دوباره سر و کله ـش پیدا میشه!" "اونها همیشه در Baker Street خواهند بود.همه میخوان که اونا رو آنجا ببینند."

گتیس در پاسخ به این سوال که چقدر ما مایکرفت رو در فصل سوم میبینم گفت:"زیاد نمیبینین." "چیز اصلی که ما میخوایم نشون بدیم واکنش جان واتسون هستش.در کتاب ها خیلی سریع با قضیه کنار میاد و به نوعی شرلوک رو میبخشه.و ما با خودمون فکر میکنیم این درست نیست،نه؟به خاطر اینکه بهترین دوستت تظاهر به مرگ میکنه و این اولین بار نیست که فریبت میده.ما میخوایم این قضیه رو به چالش بکشیم و ببینیم چه اثری میذاره."
سو ورتو در پاسخ به این سوال كه آیا موریارتی زنده ست یا نه میگه:متاسفم اا اون واقعا مرده،اما خب اون توو فصل سه حضور داره چون مسلما استخدام اون از به كار بردن یه مانكن آسونتره!!

حرف زدن درباره فصل 4 ؟ درسته؟ موفات گفت:"اگه بندیکت برای یه فصل دیگه هم قرار ببنده خوب میشه" ورتو هم تایید کرد که فریمن و کمبربچ برای فصل چهارم در نظر گرفته شدند.
آیا حرفی هم از ساختن فیلم شرلوک هست؟ موفات:"فکر جالبیه.سالها طول میکشه که مقدماتش رو فراهم کنن چون در مقایسه با سریال کارها یواش تر پیش میره.ما هرگز نمیخوایم کاری انجام بدیم که کمیت کارمون رو کاهش بده یا حتی افزایشش بده."اسم اولین اپیزود The Empty Hearse هستش.چه نکته ای در انتخاب این اسم هست؟ " شبیه The Empty House هستش،اما متفاوته.باز هم میگم مسئله فوق العاده مهم برگشت شرلوک پیش واتسون هستش."

خب حرف از قسمت دوم شد.آیا باید انتظار یک عروسی رو در این قسمت داشته باشیم؟ موفات: " رسانه ها از 110 سال قبل خبرش رو داده بودن ! جان ازدواج میکنه و ما ازتون انتظار داریم که نرین کتاب ها رو بخونین تا بدونین چی میشه."
موفات گفت که منتظر یک چیز لذت بخش از این واقعه باشین...شاید یه ویدئو.امیدواریم.

طرفداران از چه چیزی درباره بندیکت و مارتین سورپرایز خواهند شد ؟ گتیس و موفات هر دو گفتند" اونا وحشی اند،حال و احوالشون همیشه در نوسانه،لباس های دلقک ها رو میپوشن." و بعد از شوخی کردن گفتند:"این دو ذاتا باهم میسازن در عین حالی که کاملا باهم فرق دارند.و شدیدا شبیه شرلوک و جان هستند و رابطه ای مثل اون رو دارند.همیشه با هم میخندند و شوخی دارند که نشون میده پشت دوربین هم رابطه ی خیلی خوبی بین این دو هست."
سو ورتو گفت برای تریلر فصل اول اونا رو بین یک سه راهی قرار دادیم و کلی اتفاقات خنده دار افتاد.

و بالاخره زمان پخش یک ویدئو میرسه،بعله ویدئوی عروسی واتسون!
در ویدئو شرلوک در حال درست کردن چایی با ابتکار عجیبی هستش که واتسون ازش میخواد به عنوان ساقدوش عروسیش حاضر بشه.این حرف واتسون،شرلوک رو به اون حالت توضیح دادن خاص و عجیبش میبره که معنی کلمه "ساقدوش" رو توضیح میده.واتسون اعتراف میکنه که شرلوک در حال حاضر بهترین دوستش و مناسب ترین فرد برای این کار هستش.لحظه ی بسیار زیبایی هستش وقتی شرلوک و جان بهترین دوست یکدیگر بودن رو میسازند.ویدئوی فوق العاده ای بود! تصویر زن واتسون هم دیده شد.آیا فصل سوم هم با پایانی تعلیق آمیز (Cliffhanger) تمام میشه؟ موفات:"خب جواب سوالتون تو خودِ کلمه Cliffhanger هستش" موفات اشاره کرد که پایان فصل سوم هم همانند فصل قبل با تعلیق همراه هستش.

آیا سریال شرلوک سریالیه که شما تصور کنین برای ساختش هر دفعه برگردین و یک فصل جدید بسازین؟ سو ورتو:"تا زمانی که از ما بخواهند بسازیم و تا زمانی که بازیگران انجامش میدن،ما هم میسازیم!"
گتیس اشاره کرد که بازیگران مثل قبل همچنان آزاد هستند که فیلم های مختلفی رو بازی کنند.او از اینکه همه چیز اینقدر خوب پیش میره خوشحاله و فکر میکنه اگه این مدل ادامه پیدا کنه اونا میتونند واسه مدتی طولانی این سریال رو ادامه بدهند.
موفات ادامه داد روشی که اونا کارها رو انجام میدهند عالی و بی نقصه،بدون اینکه تمام فکر و ذهنشون همیشه شرلوک باشه به کارهای دیگه خودشون هم میرسن.
زمان برای پرسش از هواداران و پاسخ از عوامل سریال فرا رسیده.

1. آیا شما کار دیگه ای رو هم در آینده با هم انجام خواهید داد؟
موفات،گتیس و ورتو پاسخ دادند امیدوارند.

2.چه جوابی به دویل (نویسنده کتاب ها) خواهید داد اگر میتونستید از تاردیس استفاده کنید و به زمان عقب برگردید؟
موفات:"من میگم،هی تو با تاردیس من چیکار داری؟" ورتو جواب داد وقتی تو نوشتن فیلمنامه ها گیر میکردند،به زمان نوشتن دویل برمیگشتند و منبع الهامش رو کشف میکردند. موفات گفت هنگام نوشتن اپیزود سوم به کمک دویل واقعا نیاز داشته!

3. دو طرفداری که لباس های بندیکت و مارتین رو پوشیده بودند میخواستند سوالشون رو بپرسند که گتیس گفت: " صبر کنین بندیکت و مارتین که اینجان!!"
سوال: آیا فکری هم برای ماهیچه هایی که بندیکت برای فیلم استارترک اضافه کرده بود،کرده بودید؟مشکلی وجود نداشت؟چجوری دیده میشه تو سریال؟
گتیس:" اون فقط هر سال خوشتیپ تر میشه." ورتو گفت در ادامه پایان فصل 2 او وزن اضافه میکنه و میبینیمش که مثل دیوونه ها غذا میخوره.
موفات :"من متوجه شدم که مردم هر وقت مشهورتر میشن،قیافه و سر و وضعشون هم بهتر میشه!"

4.آیا شانسی هست که شرلوک در این فصل رابطه ی عاطفی داشته باشه؟
موفات:رابطه ی بین شرلوک و ایرن....اومممم،رابطه ی اصلا خوبی نبود."

5.بر اساس خصوصیات عقلانی به نظرتون کدوم یک از این شخصیت ها زودتر یه مسئله و راز رو کشف میکنن؟ شرلوک،دکتر هو یا بتمن؟
موفات:"بتمن که کاملا قاعده رو به این دوتا میبازه  و از بین این دوتا...به نظرم جنگ درست و حسابی بینشون پیش میاد و هیچکدوم هم نمیتونن حلش کنن!"

6.فصل چهارم در مقایسه با فصل سوم چجوری خواهد بود؟
موفات:"من فکر میکنم فرق دارند.یک ذره تغییر کردند.ما سکانس ها و صحنه هایی رو رقم زدیم که در هیچ سریال دیگری مشاهده نمیکنید.همچنین پر از شوخی و خنده است."

7. لحظه های دوست داشتینتون از 2 فصل اول؟
موفات:"لحظه های دوست داشتنی واسه من 20 دقیقه آخر هر فصل بود.به عنوان یک اپیزود کامل من Scandal رو انتخاب میکنم."
گتیس:"منم همینطور.Scandal بهترین کار ما بود.همه چیش کاملا درست بود،از نظر احساسی کامل بود و در عین حال بسیار ساده بود.اپیزودی بود که شخصیت خاص خودش رو داشت."


 منبع مطلب :خودم(!) و فروم تی وی شو

با تشکر از نسترن بابت معرفی مطلب


ویدیوی صحبت های بندیكت و مارتین
:
 هردو یكی هستن

لینک ویدیو

لینک ویدیو

با تشكر از مهرناز بابت لینك ویدیو ها

برچسب‌ها: ویدیو ,
شنبه 29 تیر 1392ساعت : 23:44| نویسنده : sara
آخرین مطالب
درباره ما
I'm bored of being bored because being bored is SO boring
since 2011
(عضو باشگاه نویسندگان میهن بلاگ)

Bakerstreet.ir
مدیر وب سایت : Sherlock 221
صفحات
موضوعات
نظر سنجی
آیا فصل چهارم سریال شرلوک برای شما فصل دلخواهی بود؟


آرشیو مطالب
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :Hit Counter

Instagram
 
[html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات